Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Procedohet penalisht ministri shqiptar në Maqedoni

Procedohet penalisht ministri shqiptar në Maqedoni

Policia financiare e Maqedonisë ka kallëzuar penalisht ministrin aktual të Vetëqeverisjes lokale, Suhejl Fazliu dhe paraardhësit të tij për pagesë të paligjshme të honorareve...

Lajmet e fundit