Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohet mallakaster

Ushtronte ilegalisht biznesin e lojërave të fatit, procedohet për të dytën herë pronari i lokalit

Është evidentuar sërish rasti i organizimit dhe vënies në dispozicion të lojrave të palejuara të fatit në një lokal. Për këtë...

Lajmet e fundit