Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohet kryeplaku i fshatit

Kultivonin kanabis në Librazhd/ Arrestohet 18-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtori, procedohet kryeplaku i fshatit

Policia e Librazhdit ka arrestuar një 18-vjeçar për kultivim kanabisi dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. I riu me iniciale...

Lajmet e fundit