Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohet basha

Policia procedon Lulzim Bashën, Salianjin, Balliun dhe 12 deputetë të tjerë

Policia Tiranës ka proceduar penalisht kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha si dhe disa deputetë të tjerë. Mësohet se përveç Bashës...

Lajmet e fundit