Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

procedohet 44-vjecari

Iu gjetën fidanë kanabisi dhe radiomarrëse në shtëpi, shpallet në kërkim 44-vjeçari dhe kryetari i fshatit në Skrapar

Një 44-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Beratit pasi gjatë kontrollit në shtëpi i janë gjetur kubikë me fidanë të dyshuar cannabis...

Lajmet e fundit