Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohet 42vjeçari

Ndezi zjarr në tokën e tij dhe i dogji komshiut 50 pemë ullinj, procedohet 42-vjeçari në Mallakastër

Policia ka proceduar penalisht një 42-vjeçar për zjarrvënie nga pakujdesia. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale A.S, banues në Ballsh. Mesohet...

Lajmet e fundit