Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

procedohen tre persona

Po peshkonin me dinamit në Drinin e Zi, e pësojnë keq 3 persona në Dibër, policia sekuestron kapsolla dhe fitilë zjarri

Policia e Dibrës ka proceduar 3 persona, pasi akuzohen se kryenin gjueti peshkimi me lëndë plasëse. Tre shtetasit me iniciale XH. S., 45 vjeç; A....

Lajmet e fundit