Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

procedohen shoferet

Me tabelë të KUVENDIT dhe fenelina, policia DEMASKON shoferët që hiqen si ZYRTARË TË SHTETIT (VIDEO)

Efektivët e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore në Tiranë kanë ushtruar kontrolle në disa mjete që përdorin simbole apo shenja dalluese të ndryshme të...

Lajmet e fundit