Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohen penalisht protestuesit

Dhunë dhe tension, procedohen penalisht protestuesit

Procedohen penalisht në gjendje të lirë disa prej protestuesve që morën pjesë ditën e djeshme në protestën e organizuar nga opozita. ...

Lajmet e fundit