Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohen 4 të tjerë

Ushtronin aktivitetin e paligjshëm të lojrave të fatit, arrestohet një person në Përmet, procedohen 4 të tjerë

Policia e Përmetit vazhdon goditjen e aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit. Ditën e sotme ka arrestuar 1 shtetas dhe...

Lajmet e fundit