Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procedohen 20 te tjere

Protesta te Astiri/ Arrestohen 2 persona, procedohen  20 të tjerë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy protestues të zonës së Astirit në kryeqytet si dhe janë proceduar në gjendje të lirë 20 të tjerë....

Lajmet e fundit