Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Procedimi

Tre zjarrvënie të qëllimshme në Bulqizë dhe Dibër, policia procedon tre persona

Disa vatra zjarri u identifikuan sot në Bulqizë dhe në Burrel, konkretisht në zonën e Kongrazhdit dhe Fushë-Bulqizës. Sipas policisë zjarrvënia...

Lajmet e fundit