Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

procedim

Do procedohet penalisht, ja çfarë bën sot Voltana Ademi (VIDEO)

Voltana Ademi në Milot, mosbindja civile Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi është në listën e atyre që do procedohen penalisht për shkak...

Aksion në Durrës, procedohen penalisht 8 persona, 4 prej tyre inspektorë të Emergjencave Civile (DETAJE)

NJOFTIMI I POLICISË  Efektivet e Stacionit të Policisë Manëz, në zbatim të Plan-Operacionit ”Roja i Gjelbër”, me qëllim evidentimin dhe goditjen e rasteve...

Qëlloi me grusht dhe sende të forta komshiun, procedohet 20 vjeçari

Një person me iniciale B.J 20 vjeç është proceduar në gjendje të lirë nga Policia e Mallakastrës. Mbrëmjen e djeshme, i...

Asgjesohen 670 bimë narkotike, procedohen Kryeplaku dhe inspektori i Policisë

Forcat e policisë në Shkodër kanë zhvilluar këtë të mërkurë një operacion për goditjen e kultivimit të kanabisit. 670 bimë narkotike...

Protestuan për mungesën e rrugës së fshatit, procedohen 4 persona

Katër banorë të fshatit Torovicë në Shkodër janë proceduar penalisht në lidhje me protestën e mbajtur ditën e djeshme. Dhjetëra banorë...

Lajmet e fundit