Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

procedim penal

Vendimet e qeverisë, Kushi: Në shkollë s’do kenë të drejtë të punësohen njerëz me precedentë penalë

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka folur për vendimet që janë marrë në Këshilin e Ministrave. Kushi tha se është marrë vendim që persona me...

Prokuroria regjistron procedim penal për Lear Kurtin: Kemi marrë kartelat e Traumës, do pyesim mjekët!

Prokuroria e Tiranës njofton nisjen e procedimit penal për rastin e 32 vjeçarit Lear Kurti. Kryeprokurori Arens Çela ka firmosur dokumentin, sipas të cilit...

58 vjeçarit i gjejnë lopën e pamatrikulluar, Policia e Korçës nxjerr njoftim: E proceduam penalisht, nuk kishte dokumentin përkatës

Një 58 vjeçar është proceduar penalisht në Korçë, pasi Policia e ka kapur duke transportuar me mjetin kamionçinë "Benz", një kokë gjedh, të pa...

EMRAT/ Kundërshtuan efektivët te “5 Maji”, Policia procedon penalisht 4 qytetarë

Policia ka proceduar penalisht 4 banorë të zonës "5 Maji", të cilët u përplasën dhe kundërshtuan efektivët. Mësohet se janë proceduar Elson Marku, Klodian Laci,...

Procedohet penalisht 16 vjeçari në Tiranë, i sekuestrohet një elektroshok dhe një elektrik me mbishkrimin “policia”

Nëj 16 vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e tiranës, pasi efektivët i kanë gjetur dhe sekuestruar një elektroshok dhe një elektrik dore me...

Thyen stola dhe hodhën lëndë piroteknike në fushë gjatë ndeshjes Tirana – Vllaznia, policia procedon penalisht 3 tifozë

Policia ka proceduar penalisht 3 tifozë, të cilët gjatë ndeshjes Tirana – Vllaznia të zhvilluar ditën e djeshme në “Air Albania” kanë hedhur lëndë...

Plas sherri për pronat në një familje në Durrës, arrestohen 3 persona, procedohet penalisht një grua

Një sherr ka ndodhur mes 4 personave të së nëjjtës familje në qytetin e Durrësit për motive pronësie. Policia bën me dije se falë ndërhyrjes...

Ndërtonin pa leje në Durrës, arrestohet 1 person, procedohen penalisht 4 të tjerë dhe shpallet në kërkim një grua

Policia e Durrësit ka arrestuar 30 vjeçarin E.Th, banues në Shijak, pasi në fshatin Vlashaj u kap në flagrancë duke kryer punime pa lejen...

Test të falsifikuar për Covid dhe kalim i paligjshëm, procedohen penalisht 9 persona në Rinas (DETAJE)

Nëntë persona janë proceduar në Rinas. Policia njofton se janë proceduar penalisht 9 persona në Rinas, 6 për tentativë të kalimit të kufirit me test...

Bllokuan rrugën në protestën kundër ndërtimit të HEC-it në Mirditë, policia procedon penalisht 33 persona

Banorët e fshatrave Thirrë dhe Sang në Mirditë ditën e sotme kanë protestuar kundër ndërtimit të një HEC-i dhe një fabrike uji në atë...

Lajmet e fundit