Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Problemi nuk janë ndërkombëtarët por të korruptuarit

Deputeti i PD kundër Kryemadhit: Problemi nuk janë ndërkombëtarët por të korruptuarit

Pas deklaratave të Kryetares së LSI Monika Kryemadhi se ndërkombëtarët kanë “mbyllur sytë” për situatën në vend, ka reaguar dhe deputeti i PD Agron...

Lajmet e fundit