Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

problemet neurologjike

HISTORIA/ Spitali Hygea shëron 24 vjeçaren me një formë të rrallë patologjie

Problemet neurologjike janë një trend në rritje në vendin tonë të cilat po prekin gjithnjë e më shumë fëmijët dhe të rinjtë. ...

Lajmet e fundit