Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Problemet midis dy vendeve

Erdogan: Problemet me Greqinë mund të zgjidhen në mënyrë paqësore

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, shprehu besimin se çështjet midis vendit të tij dhe Greqisë mund të zgjidhen në baza të drejtësisë dhe...

Lajmet e fundit