Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

problemet me shendetin mendor

“Transformohem si njeri”, moderatorja shqiptare flet për herë të parë për problemet me shëndetin mendor

Fjoralba Ponari është kthyer një nga figurat më të dashura të ekranit dhe të shumtë janë ata të cilët kuriozë mezi presin ndodhitë dhe...

Lajmet e fundit