Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

probleme ne akse

Reshjet e dendura të dëborës, probleme në disa akse të Dibrës

Reshjet e dëborës kanë pushtuar shumë zona të Shqipërisë gjatë ditës së sotme  dhe kjo gjë ka sjell vështirësi në qarkullimin rrugor. ...

Lajmet e fundit