Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

probleme mendore

Studim/ Personat e infektuar nga Covid që po trajtohen në spital kanë probleme mendore, studiuesit thirrje kujdesit shëndetësor: Filloni të…

Sipas një studimi të bërë të botuar në revistën Lancet Psychiatry një nga tre persona të infektuar me Covid-19 kanë problem mendore ose simptoma...

“Do ta shëroj unë vajzën”, shqiptari përdhunon 22-vjeçaren me probleme mendore në Larisa: Gjithçka që bëj është pjesë e ritit për të shëruar (FOTO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Larisa në Greqi, ku një shqiptar ka abuzuar seksualish me një 22-vjeçare që kishte probleme mendore. Mediat greke raportojnë...

Goditi 41-vjeçaren në banesën e saj, shoqërohet i riu me probleme mendore

Policia e Pukës ka kryer shoqërimin e një 27-vjeçari me probleme mendore, i cili dhunoi një grua në banesën e saj në Fushë-Arrëz. ...

25 vjeçari hidhet nga kati i 5-të, zbardhen DETAJET e ngjarjes së rëndë

Një 25 vjeçar me banim në Tiranë është hedhur nga kati i 5-të i një pallati në Elbasan. Sipas informacioneve, i...

Mbajti peng të birin, “burg pa afat” për 42-vjeçarin, shfaqi probleme mendore në Gjykatë

Gjykata e Rrethit te Beratit, vendosi sot "burg pa afat" për babain që mbajti peng djalin dhe kundërshtoi uniformat blu. Dhe...

Shtohet numri i personave me probleme mendore: Shak vapa…

Me ardhjen e verës rëndohet gjendja e njerëzve që kanë probleme të shëndetit mendor. Doktoreshë Valentina tregon arsyet që çojnë në...

Gruaja me probleme mendore shkatërron 5 makina në Tiranë

Një grua që besohet se vuan nga probleme mendore ka shkatërruar pesë makina të parkuara pranë një hoteli në Tiranë. Ngjarja ka...

Sondazhi/ Institucionet mjekësore përgjegjëse për dhunën e të sëmurëve mendorë

Gjatë muajt gusht pati disa ngjarje të rënda ku të përfshirë ishin persona me probleme mendore, dhe më i rëndi ishte ai i Jorgos...

Qëlloi disa herë me thikë të atin, arrestohet 33 vjeçari në Vlorë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Vlorës pas një konflikti babë e bir, ku djali ka goditur me thikë disa herë...

Lajmet e fundit