Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

probleme me shendetin

Ndërpritet procesi mësimor, 6 nxënës me shqetësime shëndetësore

Foto ilustruese Në shkollën e Gjegjanit në Pukë është ndërprerë procesi mësimor. Mësohet se mësimi u ndërpre,  pasi 6 nxënës shfaqën probleme shëndetësore. ...

Reperi Majk dhe partnerja e tij në spital, i biri Roan probleme me shëndetin (FOTOT)

Reperi Majk dhe partnerja e tij Majlinda Zeka duket se kanë kaluar disa momente paniku për shkak të djalit të tyre Roan. ...

Historia e rrallë, nëna kërkon ndihmë për 9 vjeçaren me çrregullime të gjinisë: Nëse i them që je vajzë ajo më dhunon

Historia e një 9-vjeçari me çrregullime të gjinisë dhe autizëm bërë publik sot në emisionin "Me zemër të hapur” në “News24” nxjerr në pah...

Panik te PS, deputeti dërgohet me urgjencë nga selia për në QSUT, shfaqi probleme me zemrën

Deputeti i Partisë Socialiste Anduel Xhindi ka shfaqur mesditën e sotme probleme me zemrën. Burime për Newsbomb.al kanë konfirmuar se Xhindi ndodhej...

Lajmet e fundit