Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

probleme me lekuren

Ajri i ndotur shkakton rrudha dhe plakje të parakohshme

Një studim i ri shkencor thotë se ajri i ndotur shkakton plakjen e parakohëshme të fytyrave të banorëve duke përshpejtuar rrudhat dhe njollat e...

Lajmet e fundit