Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

probleme kardiake

Pasojat që lë COVID edhe pas shërimit, flet mjeku: Koronavirusi mund të shkaktojë probleme me zemrën, ja simptomat që nuk duhet të nënvlerësohen

Koronavirusi mund të shkaktojë probleme me zemrën edhe te personat e shëndetshëm, dhe këto probleme mund të vihen re pasi pacienti e ka kaluar...

Lajmet e fundit