Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

probleme financiare

“Adria Airways” me probleme financiare, pezullohen udhëtimet për sot dhe nesër (NJOFTIMI I KOMPANISË)

Kompania e fluturimeve "Adria Airways" njoftoi mbrëmjen e djeshme, pas mesnate, “ndalimin e përkohshëm të fluturimeve, për datat 24-25 Shtator 2019”. ...

Lajmet e fundit