Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Pro rrezimit

Përfaqësuesit e serbëve të Kosovës në Beograd: Lista Srpska pro rrëzimit të qeverisë Haradinaj

Përfaqësuesit e serbëve të Kosovës kanë udhëtuar në Beograd ku janë takuar me presidentin serb, Aleksander Vucic, dhe drejtorin e të ashtuquajturës ‘Zyra për...

Lajmet e fundit