Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Prkurori

Furgoni “full” me ushqime për vota në Berat, Prokuroria e kalon çështjen në SPAK

Prokuroria e Beratit pas deklarimeve të marra dhe denoncimit të bërë nga opozita për furgonin e mallrave të mbushur me ushqime nga Partia Socialiste...

Lajmet e fundit