Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prizrenasi

Tifozi prizrenas: Në Elbasan një sufllaqe dhe cola e paguam 4.5 Euro, policia na vodhi telefonin

Një denoncim i pazakontë është publikuar te “Jeta Osh Qef”, ku një tifoz i kombëtares shqiptare shpreh shqetësimin e tij për problemet e shumta...

Lajmet e fundit