Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

privatizimi i cez

Dëshmia në Prokurori, Ruli: S’jam emocional si Berisha, i vogli

Ish-ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Genc Ruli u ndal gjerësisht tek çështja e privatizimit të CEZ, ku është marrë në pyetje nga prokuroria...

Raporti i Komisionit për “CEZ” shkon në Prokurori: Të hetohet Sali dhe Shkëlzen Berisha, dëm 415 milionë euro

Raporti i Komisionit Hetimor për Privatizimin e CEZ është dorëzura nga Kuvendi në Prokurorinë e Përgjithshme. Parlamenti i kërkon prokurorisë që...

Lajmet e fundit