Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Privati

Kryeinspektori i Përgjithshëm i zemëruar me qeverinë dhe privatin: Ankohen se po i ikin punëtorët por me këto rroga…

Shkëlqim Hajdari, Kryeinspektori i Përgjithshëm i cili është përgjegjës për të gjitha inspektoriatet e tjera të shtetit, i ka bërë thirrje bizneseve private dhe...

Lajmet e fundit