Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pritje madheshtore

U bë baba tre ditë më parë, Labinot Gashi pritje madhështore për vajzën

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa u bënë prindër tre ditë më parë. Labi u bë baba...

Lajmet e fundit