Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pritje e mebel

Këngëtarja e njohur publikon FOTON e ëmbël, nënë për herë të tretë në moshën 44 vjeçare

Këngëtarja shumë e njohur Alanis Morissette  ka publikuar së fundmi në Instagram një foto që habiti të gjithë fansat e saj. ...

‘Tradhtoi’ LSI, deputetja e re në pritje të ëmbël FOTO me Kryemadhin

Deputetja e re e LSI-së, Elda Hoti e cila u betua sot dhe mori mandatin e deputetes është në pritje të ëmbël. ...

Lajmet e fundit