Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pritja per gazetaret

Shkullaku i vëmendshëm përpara Ramës, Fuga sulmon Rakipin, gazetari i lëshon një batutë të hidhur

Darka e shtruar nga kryeministri Edi Rama për gazetarët u mbajt në Pallatin e Brigadave. Pavarësisht se këtë vit Rama u tregua i rezervuar...

Gazetarja-Ramës: Shpresoj që Zaho të ta mbledh më shumë se Meta

Në pritjen e organizuar sot nga kryeministri Edi Rama në Pallatin e Kongreseve, përpara të pranishmëve ka folur edhe gazetarja Mira Kazhani. ...

Rama u vendos ‘kuponin tatimor’ gazetarëve në tavolina

Një detaj tjetër një darkën e shtruar sot nga kryeministri Edi Rama për gazetarët dhe pronarët e mediave, ka qenë edhe ‘kuponi tatimor’ për...

Shkullaku i vëmendshëm përpara Ramës, Fuga sulmon Rakipin, gazetari i lëshon një batutë të hidhur

Darka e shtruar nga kryeministri Edi Rama për gazetarët në Pallatin e Brigadave është duke vazhduar ende, por ajo nuk po transmetohet ‘live’ në...

Dervishi-pronarëve të mediave: Nëse keni kërkuar tendera për një politikë editoriale, atëherë jeni të korruptuar

Në pritjen e organiuzar nga kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme për gazetarët dhe pronarët e mediave, i pari që ka folur ka qenë...

Rama në pritjen me gazetarët: Dikur kam qenë mes jush, sot jam kavja kryesore

Kryeministri Edi Rama ka organizuar edhe këtë vit në Pallatin e Brigadave, një pritje për gazetarët dhe pronarët e mediave në Shqipëri. Të ftuar...

Lajmet e fundit