Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prita

PLANI I MIRËORGANIZUAR/ Si ra në pritë shoku i Shullazit, u verbuan nga një makinë me drita të gjata

Edison Harizaj dhe shoku i tij Genci Caci u vranë në një atentat mafioz pak para mesnatës të së martës në unazën e qytetit...

Lajmet e fundit