Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prisni pak… Ledri sapo na zbuloi Princeshë Dianën dhe nuk është e dashura

Prisni pak… Ledri sapo na zbuloi Princeshë Dianën dhe nuk është e dashura

Ledri Vula është një nga reperat më të mirë shqiptarë dhe shumë i pëlqyer nga publiku.   Lajmi se Ledri është...

Lajmet e fundit