Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PrishtineBeograd

Hahn takim me Vuçiç, diskutojnë për dialogun Prishtinë-Beograd

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka takuar ditën e sotme në Beograd Komisionerin Europian për Zgjerim, Johannes Han. Ai ka bërë me...

Dialogu Prishtinë-Beograd, Haradinaj: Taksa ndaj Serbisë mund të jetë e përjetshme

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se marrëdhënia me Serbinë nuk është për të zgjidhur çështjen e kufirit, por për të zgjedhur se...

Dialogu Prishtinë-Beograd, parlamenti serb miraton raportin për Kosovën

Parlamenti serb ka miratuar mesditën e sotme raportin për Kosovën. Raporti ishte përpiluar nga Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë dhe u prezantuar...

Lajmet e fundit