Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prishtin

‘Të q*fsha motrën’, sherr me thika dhe grushta në mes të Prishtinës, arrestohen 7 persona (VIDEO)

Një përleshje me thika ka ndodhur ditën e sotmë në Prishtinë, ku janë përfshirë disa të rinjë.  Mësohet se në konflikt...

Grabitet me armë dega e bankës “Raiffeisen”

Dega e bankës ‘Raiffeisen’, pranë rrugës ‘Bill Clinton’, në Prishtinë, ka rënë pre e një grabitje të armatosur këtë të premte rreth orës 16:20....

Lajmet e fundit