Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prishja e shtëpisëmuze të Luigj Gurakuqit, historiani: Nji qytet që e lejon këtë, gjithçka mund të jetë, përveçëse votër kulturet

Prishja e shtëpisë-muze të Luigj Gurakuqit, historiani: Nji qytet që e lejon këtë, gjithçka mund të jetë, përveçse vatër kulture

Prishja e shtëpisë-muze të një nga figurave kryesore të lëvizjes sonë atdhetare dhe demokratike, Luigj Gurakuqi është kundërshtuar me forcë nga historianë të ndryshëm....

Lajmet e fundit