Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
16 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

prishja e objekteve

Ndërtimet pa leje, IKMT me policinë zbarkojnë në Shëngjin, do të prishen 10 objekte

Aksioni i IKMT për shembjen e ndërtimeve pa leje ka nisur pasditen e sotme dhe në zonën turistike të Shëngjinit, në Lezhë. Aksioni i...

Zv.ministri i Brendshëm bën bilancin: Në dy ditë janë prishur 28 ndërtime pa leje, mbarojmë në fund të qershorit

Zëvendës-ministri i Brendshëm, Julian Hodaj ka thënë se gjatë këtyre dy ditëve në Ksamil dhe në Velipojë janë prishur 28 ndërtime pa leje. Ai...

Rama publikon pamjet nga prishja e objekteve në Velipojë e Ksamil: Po çlirohet hapësira e zaptuar, shkelësit e ligjit do vihen para përgjegjësisë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mbrëmje pamjet nga aksioni i sotëm i IKMT-së në bregdetin e Velipojës dhe Ksamilit. Krahas videos që ka...

Lajmet e fundit