Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

priotesta

Opozita nis PROTESTAT, caktohet DATA dhe ORA për tubimin e radhës

Nga PD nuk bëhen ende të ditura detaje të tjera, ndërkohë që po ditën e hënë do të ngrihet në Kuvend Komisioni për...

Lajmet e fundit