Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

princi philip

Pas akuzave të ashpëra kundrejt familjes Mbretërore, Meghan Markle nuk u shkon as për hidhërim

Meghan Markle, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë është këshilluar nga mjeku i saj që të mos bëjë udhëtime. Prandaj, dhe...

“Ai ka qenë fuqia ime”, Mbretëresha Elizabeth ndan mesazhin prekës pas humbjes së bashkëshortit të saj

Bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth, Princi Philip, humbi jetën në moshën 99-vjeçare. Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të tij e ka bërë të...

U nda nga jeta në moshën 99-vjeçare, zbulohen amanetet e fundit të Princit Philip

Ditën e djeshme bashkëshorti I Mbretëreshës Elizabeth, Princ Philip humbi jetën në moshën 99-vjeçare. Lajmin e hidhur e bëri të ditur vetë Pallati Mbretëror në...

Sali Berisha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Princit Philip: Ju ftoj ju miq t’i shprehim Madhërisë së saj dhe familjes mbretërore ngushëllimet...

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet Mbretëreshës Elizabeth të Anglisë për ndarjen nga jeta të...

Bëri aksident një muaj më parë, Princi Philip i Mbretërisë së Bashkuar dorëzon patentën

Princi Philipp i Mbretërisë së Bashkuar, bashkëshort i Mbretëreshës Elizabeth II, u përfshi rreth një muaj më parë në një aksident me makinë, ku...

Aksidentohet me makinë Princi Philip i Mbretërisë së Bashkuar

Princi Philipp i Mbretërisë së Bashkuar, bashkëshort i Mbretëreshës Elizabeth II, është përfshirë në një aksident me makinë. Lajmin e bën...

Lajmet e fundit