Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

princ

Pagëzimi i princit Louis, familja mbretërore më e bashkuar se kurrë (FOTO)

Princi i vogël Louis, djali i William dhe Kate është pagëzuar me një ceremoni të vogël familjare në 9 korrik. Ngjarja...

Lajmet e fundit