Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

princ philip

Mbretëresha Elisabeth II bëhet nostalgjike, publikon foton e vjetër me Princin Philip

Mbretëresha Elisabeth II ka publikuar një foto të vjetër, ku shfaqet së bashku me Dukën e Edinburgut, Princin Philip, i cili u nda nga...

Vdekja e Princit Philip, Mbretëria e Bashkuar në zi, 41 të shtëna topi në shenjë respekti

Përshëndetje me top për të nderuar Dukën e Edinburgut u zhvilluan në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, në Gjibraltar dhe nga anijet luftarake në...

Meta i shpreh ngushëllimet familjes mbretërore, për ndarjen nga jeta të Princ Philip: Lutemi që shpirti i tij të prehet në paqe

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të Princ Philip. Meta shkruan se ky lajm ka qenë i trushtueshëm...

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj”, Harry dhe Meghan i japin lamtumirën e fundit Princit Philip

Princ Harry dhe Meghan Markle i kanë dhënë  lamtumirën e fundit Dukës së Edindburgut, princit Philip, duke publikuar një foto të tij në rrjetet...

Nga varrimi deri te zia kombëtare, ja çfarë parashikon protokolli pas vdekjes së Princ Philip; Ç’do të ndodhë me Mbretëreshën

Princ Philip ndëroi jetë ditën e stome duke lënë pas një dhimbje të madhe jo vetëm të familja mbretërore por, në të gjithë Britaninë...

Lajmet e fundit