Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

princ harry

I pikëlluar për humbjen e Mbretëreshës/ Dalin fotot e Princ Harry-t kur mbërrin në Skoci, mesazhi që jep bashkë me Meghan

Princi Harry mbërriti menjëherë në Skoci pasi gjyshja e tij, mbretëresha Elizabeth II ndërroi jetë. Ai arriti së bashku me familjen e tij. Harry dhe...

Princi Harry rrëzohet nga kali, mësohet si është gjendja e tij shëndetësore

Princi Harry është rrëzuar nga kali përpara miqve të tij, teksa kthehej në fushën e polos në Kaliforni pas një vizite në Britani për...

Libri me kujtime i Princ Harry-t do të “trondisë” familjen mbretërore, dalin në dritë disa të vërteta

Princ Harry mund të zbulojë shumë të pathëna dhe të vërteta të familjes mbretërore në librin e kujtimeve që do të botojë në të...

Pas fotove nudo, nuk kanë fund telashet për Princ Harryn, vjehrri do e hedhë në gjyq (ARSYEJA)

Thomas Markle, babai i dukeshës së Sussex, Meghan Markle ka deklaruar se do të hedhë në gjyq të bijën dhe dhëndrin Princ Harry, pasi...

“The Sun” shpërfill lutjet e Pallatit Mbretëror, publikon fotot nudo të Harryt: Ja ku e keni Princin lakuriq

Një kërkesë nga familja mbretërore nuk e ndaloi britaniken “The Sun” të botonte një foto nudo të Princ Harryt në kopertinën e tyre. Në ballinën...

Princ Harry shkruan në fshehtësi një libër për jetën e tij, zbulohet shifra marramendëse që do marrë për ta publikuar

Si duket Princ Harry nuk ka aspak ndërmend që të ulë gjakrat me familjen e tij. Kur të gjithë mendonim se gjërat ishin qetësuar...

Princat William dhe Harry zbulojnë statujën e Lady Dianas në kopshtin me lule, mungojnë Kate Middleton dhe Meghan Markle (FOTO)

Princ William dhe Princ Harry kanë zbuluar sot statujën e Princeshë Lady Dianës. Në ceremoninë përkujtimore të Princeshës së ndjerë kanë marrë pjesë vëllezërit...

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj”, Harry dhe Meghan i japin lamtumirën e fundit Princit Philip

Princ Harry dhe Meghan Markle i kanë dhënë  lamtumirën e fundit Dukës së Edindburgut, princit Philip, duke publikuar një foto të tij në rrjetet...

Hoqi dorë nga titujt mbretërorë, Harry “përvesh mëngët” dhe fillon punë të re si të gjithë qytetarët e zakonshëm

Muajin e kaluar princ Harry hoqi dorë nga titujt mbretërorë dhe së bashku me Meghan dhe djalin e tyre Archien prej kohësh ata po...

Intervista ‘bombë’ e Princ Harry dhe Meghan, reagon Pallati Mbretëror: Jemi të pikëlluar…

Mbretëresha Elizabeth kja reaguar për herë të parë, pas intervistës ‘bombë’ në Oprah Winfrey, të dhënë nga nipi i saj Princi Harry dhe gruaja...

Lajmet e fundit