Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

prezantuesja

VIDEO/ Prezantuesja humb ndjenjat live në mes të studios

Një incident ka ndodhur në një studio televizive në Kolumbi. Një prezantuese teksa ishte në transmetim të drejtpërdrejetë papritur ka humbur ndjenjat dhe është...

“Shpërthen” Einxhel Shkira: Injoranca dhe negativiteti po i mbyt shqiptarët…

Einxhel Shkira është një ndër personazhet më të komentuara në media. Çdo dalje dhe deklaratë e saja menjëherë bëhet lajm dhe ngjall reagiem të...

Mjekësia ligjore: Prezantuesja e BBC vdiq nga komplikimet pasi injektoi vaksinën AstraZeneca

Prezantuesja e BBC, Lisa Shaw ndërroi jetë pak ditë pas komplikimeve që i shkaktoi vaksina AstraZeneca. Sipas "The Sun" 44-vjeçarja ndërroi jetë pasi pësoi hemoragji...

U lye me baltë në qytetin e përmbytur, prezantuesja gjermane kërkon falje publike: U ndjeva “e turpëruar” me rroba të pastra

Një prezantuese gjermane ka kërkuar falje pasi u kap duke lyer baltë në rrobat e saj disa çaste para se të dilte në televizion,...

Gerta Heta tregon për humbjen e njërës prej vajzave: Me Gean ka vdekur dhe një pjesë e imja…

Prezantuesja Gerta Heta së fundmi ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë me bashkëshortin, Matko Djarmati. Një dashuri mjaft e bukur e cila ka kaluar...

Humbi betejën me sëmundjen, ndahet nga jeta prezantuesja e njohur

Prezantuesja Magenta Devine, e njohur për paraqitjet e saj në Rrjetin 4  dhe Rough Guide të BBC ka vdekur pas një sëmundjeje. ...

Nuk lë vend për imagjinatë, prezantuesja zhvishet pas ndeshjes së derbit (FOTO)

Triumfi 3-0 në derbin ndaj Romës ka dërguar në delir tifozët dhe mbështetësit e Lazios që kanë gjetur mënyrat më të veçanta për të...

Prezantuesja sulmohet me çekiç në transmetim direkt (VIDEO)

Një grua 35-vjeçare ka sulmuar gjatë një emisioni live një prezantuese në Tajlandë. 35-vjeçarja sulmon prezantuesen duke mbajtur në dorë një...

Lajmet e fundit