Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

prezanton

Alibeaj prezanton me strukturat e degës së Fierit kandidaten për 14 Majin: Është zgjedhja e duhur për Fierin

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka prezantuar me strukturat e degës së Fierit, kandidaten për kryetaren e kësaj bashkie, Eriselda...

Alibeaj prezanton kryetarin e ri të PD Durrës: I riu durrsak që do të drejtojë një nga degët më të rëndësishme të demokratëve

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj, ka prezantuar kryetarin e ri të PD në Durrës, Joni Myshketën. Ka qenë Alibeaj i cili në...

Alibeaj prezanton propozimet për ndryshime në Kodin Rrugor: Të hiqen postblloqet policore, ulje e gjobës maksimale me 50%

Grupi i Partisë Demokratike ka prezantuar sot në Komision për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, projektligjin “Për disa ndryshime dhe shtesa në Ligjin 8378,...

Gjiknuri rikthehet në Dibër dhe prezanton Ulsi Manjën si drejtuesin e ri të qarkut: Kemi shumë rrugë përpara së bashku

Sekretari i ri i përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri është rikthyer në Dibër për të prezantuar drejtuesin e ri të qarkut, i cili...

Si rrallëherë, Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, URIMI i veçantë për ditëlindje

Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj, është shumë aktiv në politikë, madje në zgjedhjet e 30 Qershorit kandidoi për bashkinë e Lezhës. Ndonëse...

Fatos Kongoli mposht sëmundjen, prezanton LIBRIN e ri në Teatër

Shkrimtari i dashur për mbarëpublikun Fatos Kongoli tashmë duket se ia ka dalë të mposhtë plotësisht sëmundjen e kancerit. Shkrimtari ka...

Ogerta Manastirliu na prezanton për herë të parë me mamanë, publikon FOTON e veçantë

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu është munduar ta mbajë gjithmonë larg mediave jetën personale. Mirëpo së fundmi,...

Lajmet e fundit