Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

presion

I bënte presion një gruaje me telefon, 36 vjeçari arrestohet në Lushnje dhe i dorëzohet shërbimeve të Tiranës (EMRI)

Erion Trifoni, një 36 vjeçar nga Fier i shpallur në kërkim për kanosje, është arrestuar nga Policia e Lushnjës. Ky shtetas ka kërcënuar përmes...

Edi Rama flet për “sulmet” ndaj SPAK: Asnjë presion sa të jem unë kryetar i PS! Për pak vite bëhen 35 vjet nga pritja...

Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur një konferencë nga selia e PS, për deklaratat e tij në Asamblenë e Partisë, deklarata të cilat u...

Vuçiç në presion të madh për shkak të Rusisë: Në 3 ditët e fundit jam plakur më shumë se në 10 vite

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka deklaruar se këto ditë të luftës po përjeton një presion të madh për t’i vënë sanksione Rusisë për...

Prokurorëve të SPAK u është bërë presion? Lulzim Basha: SHISH ka informacione, ka ndodhur në një kafe afër Prokurorisë

Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e kësaj të mërkure, kur është shprehur se prokurorëve të Prokurorisë Speciale...

Vijon kaosi në Afganistan! SHBA nën presion për zgjatjen e afatit të evakuimit, talebanët kërcënojnë: Do të ketë pasoja nëse nuk largoheni

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë nën presion nga aleatët për të vonuar tërheqjen e trupave nga Afganistani për të lejuar më shumë kohë...

‘Je në drejtim të kundërt me pronarin e televizionit’ ‘, DEKLARATA E FORTË e Andi Bushatit: Rama presion Blendi Fevziut (Zbardh darkën te Padam...

Analisti i njohur Andi Bushati ka bërë së fundmi një deklaratë të fortë. Bushati përmes një shkrimi të tij ka bërë...

‘Gënjeu për të dalë burrë i mirë’, Haradinaj i përgjigjet Ramës: Shqiptarëve u kam borxh të vërtetën

Pas mbledhjes së qeverisë, në një prononcim për mediat, kryeministri Ramush Haradinaj komentoi reagimin e homologut të tij Edi Rama, i cili mes të...

Denoncimi: Qeveria presion shoferëve, gjoba deri në 5 mln nëse transportojnë protestuesit në Tiranë

Kryetari i PD në Fier, Luan Baçi ka ngritur akuza të rënda ndaj qeverisë pak para nisjes për në Tiranë. Sipas ish-deputetit,...

Bisedimet me Greqinë/ A është Presidenti nën presion nga Rama dhe Bushati, Meta: Ua kam bërë të qartë…

Presidenti Ilir Meta po zhvillon një konferencë për shtyp kur bëri publike edhe lëtrën ktheyr ministrit të Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati. Meta u...

Lajmet e fundit