Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

presidenti

Socialistët FIRMOSIN shkarkimin e Ilir Metës, 36 deputetë depozitojnë në Kuvend mocionin për Presidentin

36 deputetë socialistë kanë firmosur propozimin e bazës për shkarkimin nga detyra të Presidentit të Republikës Ilir Meta.Mësohet se ata kanë depozituar në Kuvend...

I shkoi në mbrojtje zyrave të FRD-së, Bamir Topi flet për Metën: Nëse vjen në krye të LSI, kjo parti do rigjallërohet

Ish-presidenti Bamir Topi ka komentuar daljet e shpeshta të presidentit Illir Meta,ku deklaroi se Kreu i Shtetit ka qenë shumë aktiv si politikan dhe...

“Besa-besë”, Ilir Meta poston foto me djalin: Sot për ditëlindjen e tij

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka publikuar një foto me djalin e tij Besarin, në ditëlindjen e këtij të fundit. Ata shihen...

Ilir Meta flet pas “heshtjes zgjedhore”: Ia arrita që 25 prilli të ishte ditë e qetë pa incidente. Deri në shtator do jem president…

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka dalë në një deklaratë për emdiat dhe gjithë qytetarët shqiptarë, lidhur me ecurinë e procesit të...

Ilir Meta: Të kem frikë nga Amerika se ka raketa? Po ka dhe Rusia, dhe Koreja

Presidenti Ilir Meta dhe Ambasadorja e SHBA Yuri Kim patën një përplasje të fortë mbrëmjen e djeshme, një përplasje e paprecedentë, ku diplomatja e...

Mori të dyja dozat anti-Covid, infektohet me koronavirus presidenti i Argjentinës

Presidenti i Argjentinës është infektuar nga Covid-19 edhe pse në muajin janar bëri vaksinën ruse Sputnik V. Alberto Fernandez, 62 vjeç, u vaksinua publikisht në...

Në Kosovë po zgjidhet Presidenti, deputeti çudit me deklaratën: Jam në Pogradec, nuk paguhem që të punoj edhe në fundjavë. Qysh me votu prek...

Sot është duke u zhvilluar seanca e radhës për zgjedhjen e Presidentit të Kosovës, post për të cilin kandidojnë Vjosa Osmani dhe Nasuf Bejta....

Meta ngre tonet: Kush shet votën, shet motrën! Kam ngitur struktura në çdo qark, 1 thirrje në ‘FB’ e kam, është betejë për jetë...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta duke folur për zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit përmendi edhe një shprehje të bërë sot meme në rrjete...

Presidenti gjerman merr dozën e parë të Astrazeneca dhe u bën apel qytetarëve: Vaksinohuni! Unë besoj te…

Presidenti gjerman Frank-Walter Steinmeier ka marrë sot dozën e parë të vaksinës  AstraZeneca kundër Covid-19. 65-vjeçari Steinmeier u injektua me vaksinën në Spitalin Bundeswehr në...

Gazetari i nxjerr VIDEON Ilir Metës: Në krye të shtabit elektoral të rruga ‘Fortuzi’, mbron Kushtetutën me raki e birra

Gazetari Mero Baze publikon një video të presidentit Ilir Meta, teksa ky i fundit ndodhet në lokal me disa persona të tjerë dhe festojnë...

Lajmet e fundit