Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

president

Meta i VENDOSUR: Jam PRESIDENT deri në 24 korrik 2022, Kuvendi të kthehet në shina

Presidenti Ilir Meta është shprehur se pavarësisht rezultatit të 25 prillit dhe situatës politike në vend apo problemeve, ai do të jetë në krye...

Tentohet ekzekutimi i presidentit ukrahinas, lëshohen mbi 10 plumba drejt eskortës që shoqëronte zyrtarët e lartë (FOTO)

Disa persona të armatosur qëlluan mbi makinën e ndihmësit të lartë të presidentit të Ukrainës Volodymyr Zelensky, gjatë një atentati mëngjesin e sotëm. Mediet e...

Kujtim Gjuzi i sinqertë: Unë nuk e meritoj postin e Presidentit, për arsye objektive dhe familjare

Deputeti Kujtim Gjuzi ka folur sot në mbrëmje për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta nga Parlamenti. Ai la të kuptohej se vota e tij...

Ish presidentët bojkotojnë Ilir Metën, nuk i dalin në mbrojtje dhe shfaqen krah Erjon Veliajt (MESAZHI)

Një ditë pasi Kuvendi i Shqipërisë shkarkoi Presidentin Meta, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është takuar me dy ish-presidentë, Alfred Moisiun dhe Bamir Topin.Ai...

Zgjidhet Presidenti i 11-të i Izraelit, Isaac Herzog fiton me rezultatin më të thellë në historinë e vendit: Do jem Presidenti i të gjithëve

Isaac Herzog do të jetë Presidenti i 11-të i shtetit të Izraelit, pasi fitoi zgjedhjet e ditës së mërkurë kundër Miriam Peretz, në një...

Spiropali sulmon Metën: E ka përjashtuar veten nga të qenurit President me sjelljen e tij të turpshme, vendos Rama nëse do të jem prapë...

Deputetja socialiste Elisa Spiropali ka folur për shkarkimin e Presidentit Meta, ku u shpreh se Ilir Meta e ka përjashtuar veten nga të qenurit...

Rama bën deklaratën “BOMBË”: Nëse nuk ikën vetë pas 25 prillit, Ilir Metën do e SHKARKOJMË

Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pasi ka deklaruar se mazhoranca do e shkarkojë presidentin Meta pas 25...

Meta i drejtohet popullit 1 javë para zgjedhjeve: Distancohuni nga veprime që nxisin dhunën, duhet që të jetë javë e qetë, kam këtë thirrje...

Presidenti Ilir Meta i është drejtuar popullit 1 javë para zgjedhjeve të 25 prillit, duke kërkuar që kjo javë të jetë e qetë dhe...

Po nëse PS fiton zgjedhjet? Meta i prerë: Kjo është e pamundur! Në 25 prill Rilindja do ndëshkohet për arrogancën e saj

Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e sotme i ftuar në “6+1 Vlora Tv”, është pyetur sërish se çfarë do të bëjë nëse Partia Socialiste fiton...

“25 Prilli është prova e zjarrit për të gjithë” Meta bën deklaratën e fortë: Do të përvëlohen të gjithë ata që janë tallur me...

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për shtyp nga selia e presidencës  referuar deklaratave të bëra nga kryeministri, Edi Rama për bashëkqeverisje mes Partisë...

Lajmet e fundit