Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Preng Paluca

Planifikuan vrasjen e Preng Palucës në 2021, KUSH janë dy shqiptarët e arrestuar në Spanjë (EMRAT)

Edmir Vlashi dhe Hektor Ndoka janë dy shqiptarët që u arrestuan ditën e sotme në Spanjë. Mediat spanjolle shkruajnë se shqiptarët ishin në kërkim ndërkombëtar...

Planifikuan vrasjen e Preng Palucës, gjendet banesa e Edmir Vlashit, sekuestrohet një armë dhe dokumente

Policia vijon hetimin për të bërë të mundur arrestimin e Edmir Vlashit dhe Hektor Ndokës, të cilit cilit kishin planifikuar atentatin ndaj Preng Plucës,...

ZBULOHET ERMRI/ ja kush ishte objektivi i ATENTATIT në Tiranë, 4 muaj më parë e PLAGOSËN me armë zjarri së bashku me bashkëshorten

Policia pak më parë njoftoi se kishin arritur të parandalonin një atentat që mund të ndodhte, për shkak të prishjeve të pazareve të drogës. Policia...

Breshëri plumbash në drejtim të bashkëshortëve, ky është çifti Paluca që mbetën të plagosur mbrëmë në Kamëz (Foto)

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e djeshme zonën e Kamëz, ku mbetën të plagosur Preng Paluca dhe Antoneta Paluca. Një shtetas identiteti i të cilit...

Lajmet e fundit