Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

preng gjini

Vrasja e Anton Kelit në Rrëshen, dalin detaje të reja: Kundërshtarët e Gjinit e konsideronin si informator

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Anton Kelit në Rrëshen. Ky i fundit është vrarë me 15 dhjetor të vitit 2020, me...

ATENTATI ndaj Preng Gjinit! Një klerik tenton të shuajë gjakrat mes fisit Gjini e Reçi, pas 5 vrasjeve nisin bisedime mes dy familjeve në...

Një klerik ka bërë një përpjekje për të shuar gjakrat mes dy fiseve në armiqësi. Sipas inforamcioneve për mediat, kleriku ka...

Atentati me tritol ndaj Preng Gjinit, reagon i dyshuari kryesor, nipi i Kastriot Reçit

A.Reçi, nipi i Kastriot Reçit, të ekzekutuar me snajper në mes të Rrëshenit 7 muaj më parë është i dyshuari kryesor për atentatin me...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë/ Kamerat filmojnë nipin e Kastriot Reçit, aktivizoi lëndën plasëse dhe pas shpërthimit iku me vrap

Nipi i Kastiot Reçit dyshohet se është autori i atentatit së Preng Gjinit në Tiranë, i ndodhur në zonën e Selitës. ...

Atentati ndaj Preng Gjinit, prokuroria thërret në takim drejtuesit e policisë së Tiranës

Drejtuesit e Policisë së Tiranës kanë nisur një takim në orën 11:00 në Prokurorinë e Tiranës, me në fokus ngjarjet e fundit kriminale. ...

Iu bë atentat në mes të Tiranës, flet nga spitali Preng Gjini: S’kam hasmëri me askënd! Më vranë vëllain por s’mbaj përgjegjësi për veprimet...

Zbardhet dëshmia e Preng Gjinit, 51 vjeçarit të cilit iu bë atentat para 3 ditësh në zonën e Selitës në Tiranë, duke i vendosur...

Të dy të vrarë/ ‘Armando Gjini i dha Gasper Reçit 3 mln euro heroinë, por ai e humbi’, si u armiqësuan dy familjet në...

Detaje të reja bëhen me dije në lidhje me ngjarjen e djeshme tek ish-parku i autobusëve, në stacionin e fundit të Tiranës së Re,...

Lajmet e fundit